Jinekomasti Var Mı Yok Mu Nasıl Anlarım

Görsel Anlatımlı Videolar

jinekomasti nasıl anlaşılır

Bir erkekte jinekomasti sorununun olup olmadığını anlamanın yolu, aynanın karşınına geçip üstünüzü çıkartıp kendinize bakmanız olacaktır. Vücut geliştiricilerinin yaptığı gibi, vücudunuzun bir tarafını kasarak sertleştirin. Diğer elini ile meme bölgenize dokunduğunuzda eğer elinize bir yağ dokusu ve bolluk geliyor ise, sizde jinekomasti var demektir.

Jinekomastinin Teşhisi

Jinekomasti varlığını anlamanın en temel, en net teşhis ve en basit yöntemi bu  şekildedir. Eğer bu şekilde elinize bir yağ dokusu geliyor ise, sizin bir estetik ve plastik cerrahi uzmanını ziyaret etmeniz gerekecektir.Bazı durumlarda tek göğüs de yağlanma olabiliyor. Tarif ettiğimiz bu değerlendirmeyi her iki göğsünüz için yaparak, durumu tespit etmeniz faydalı olacaktır. Yapılacak olan bu işlem ile, kendi kendinize basit bir şekilde sizde meme yağlanması(jinekomasti) olup olmadığını rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Jinekomasti Varsa tedavisi ? 

Jinekomasti ameliyatı tedavisinin tek bir yolu vardır. O da cerrahi müdahale yani ameliyattır. Sizde jinekomasti olduğu kesin ise, spor veya diyet yapmanız bu sorunun gitmesini sağlamaz.

Tek kalıcı çözüm yolu ameliyat olmaktır. Spor ve diyet ile bir miktar meme ucunda yağın inmesi gözlenebilir. Ama bu kalıcı ve tamamen bir sonuç vermez.

Çünkü yağ dokusu siz ne kadar spor yaparsanız yapın gitmez. Bu yüzden bu ameliyat ile de bu yağ dokusu vücuttan çıkartılır. Bu işlem her iki meme içinde geçerlidir. Bu yağ dokusu çıktından sonra memede düz bir estetik görünüm sağlanacaktır.

3d jinekomasti mi klasik jinekomasti mi daha iyi ?

3d Jinekomasti ameliyatı ile klasik jinekomasti arasında hiç fiyat farkı yoktur. bunu en başta belirtmek isterim. Extra olarak bu teknik ile yapılan ameliyatlar da, sadece meme etrafına jinekomasti yapılmaz. Daha fazla olarak göğüs bölgesinin tamamına liposuction yapılarak daha net bir görüntü elde edilmeye çalışılır. Buda 3 boyutlu bir görüntü oluşmasını sağlar.

 

Bu Sayfa 924 Kez Ziyaret Edilmiştir.

Anahtar Kelimeler: , , , , ,

2 comments:

Muhammet13 Temmuz 2017 at 20:34Reply

Ya hocam ben yabiyorum yumsaklik geliyorfotodan birazda olsa analarmisiniz

algevis24 Temmuz 2017 at 06:00Reply

Tabi ki anlarız… WhatsApp hattımızdan gönderin inceleyelim.