3d Jinekomasti Ameliyatı Fiyatları

Görsel Anlatımlı Videolar

3d Jinekomasti Ameliyatı Nedir ? 

Aslında 3d jinekomastiyi anlatmadan önce jinekomasti nedir sorusuna cevap vermek gerekiyor. Jinekomasti erkeklerde meme büyümesi sorununa verilen isimdir. Meme ucunda şişme büyüme ve kadınsı görünümü olan erkeklerde bu ameliyat yapılmaktadır. 

3d jinekomasti de ise, meme ucunda ki yağ dokusunu ameliyat ile aldıktan sonra birde buna ek olarak göğüs bölgesine vücut yapısına göre liposuction yapılarak üç boyutlu bir görünüm elde etmeye çalışılır. Bu işleme de 3d jinekomasti denir. 

3d jinekomasti fiyatları 

3d jinekomasti ameliyatı klasik yönteme göre daha fazla işçilik gerektirir. Ama biz buna rağmen ayrım yapmadan, 3d jinekomastiyi aynı maliyet ile yapmaktayız. Bu ameliyatları binlerce kere yapan biri olarak hastalarımın ameliyat sonrası güzünün gülümsemesi bana mutluluk veriyor. 

3d jinekomasti olmanın temel 2 üstünlüğü 

Burada birinci fayda aynı maliyet ile 3d jinekomasti olmuş oluyorlar, bir diğeri ise yine aynı maliyet ile tüm göğüs kafesi yeniden şekillendirilmiş oluyor. Bu yüzden göğüs kafesinde yağ olan tüm hastalarıma bu ameliyatı standart olarak uygulayarak ameliyat yapmaktayız. netice ise yüz güldürücü oluyor. 

fiyatlar Neye Göre belirleniyor ? 

Her iki memede de jinekomasti olup olması fiyatı net bir şekilde etkiler. Bunun dışında memeden alınacak olan yağ miktarı ve memede ki büyüklük fiyatı direk olarak etkileyen unsurlar arasındadır. 

Bunun dışında bir faktör daha vardır. Bu da hastane seçimidir. Eğer hastanenin konforunu üst düzey olmasını isterseniz bu fiyata yansıtılır. Yani hastane ve oda kalitesi aynı otellerde olduğu gibi değişir. Buda fiyatı etkiler. 

Burada bilinmesi gerekilmelidir ki, yapılan ameliyat aynıdır. Aynı malzemeler kullanılarak yapılır. Ameliyatı sonuç odaklı bakarsak hastane seçimi hiç etkilemez. Ama bazı hastalarımız oda konforunun üst düzey olmasını isteyebiliyor. Bu gibi durumlarda a+ hastanede ameliyatı yapıyoruz. Bu nedenle de ameliyat fiyatı bunun üzerine eklenerek yapılmaktadır. 

Ücretsiz jinekomasti ameliyatı olabilir miyim ? 

Bu aslında pek mümkün görünmüyor. Çünkü bu ameliyatı devlet karşılamaz. Bu yüzden ise, özelde bu ameliyatı olduğunuzda ücret ödemeniz gerekiyor. Devlet hastanelerinin bazılarında bu ameliyatı genel cerrahlarında yaptığını duyuyoruz. Ama net bir bilgiye veya ne kadarı ücretli ne kadarı ücretsiz yapılıyor açıkçası net bir bilgiye sahip değiliz. 

Bu Sayfa 151 Kez Ziyaret Edilmiştir.

Anahtar Kelimeler: , , , , , , , ,